Cóż to był za dzień

You are currently viewing Cóż to był za dzień

Dzień, który przejdzie do naszej historii. Można go podsumować jednym zdaniem „to się nie dzieje”. Było wzruszająco, w powietrzu czuć było emocje i niesamowitą empatię. Mamy na to tylko jedno słowo- DZIĘKUJEMY!

Dzieciom, że zechciały bawić się z nami i przełamywać swoje ograniczenia. Rodzicom, że nam zaufali i przyjechali z dziećmi na te kilka godzin. Wolontariuszom, którzy z ogromną empatią oddali swój czas dzisiejszym wydarzeniom, niektórzy są z nami kolejny raz, niektórzy byli po raz pierwszy i chcą być w kolejnych latach. Sponsorom dzięki którym dzieci otrzymały bogate pakiety startowe i mogły być dziś ubezpieczone. Naszym Partnerom za kolejne, wspólne przedsięwzięcie. Mediom, na które zawsze możemy liczyć i Burmistrzowi Adamowi Lewandowskiemu, że objął Olimpiadę swoim patronatem, nadając jej wyższą rangę. Pawłowi, który jako ratownik kolejny raz wspiera bezinteresownie nasze wydarzenie.

Nie wymienimy tutaj wszystkich chociażby z tego powodu, że część wolontariuszy znamy tylko z imienia, ale WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY za wasz wkład i obecność.

Nasi bohaterowie i partnerzy:

Pomocna Dłoń w Śremie, Runner’s Power, Śremski Sport, Ryszard Mitmański, Zero Zalamki – Michal Zylinski Para-Cycling, Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Wiola, Andrzej, Gabrysia, Janek, Krystian, Michał, Damian, Monika, Beata, Marek, Kasia, Alina, Dorota, Ewa, Bartek, Paweł, Agnieszka, Marek, Tomek, Kasia, Antek, Mikołaj, Jadzia, Maciek, Bartek, Gabrysia, Dominika, Krzyś, Kasia, Asia, Jola, Kinga, Edyta, Marta, Paulina, Marta, Magda, Laura, Natalia, Justyna, Karolina
Intermarche Śrem Krzysztof Gapys, osm-srem.pl, GreenBike, PSB Mrówka Śrem, CARTON merchandising, Starostwo Powiatowe w Śremie, Tfp Grafika, Fizjo&Foot, Marcin Dębski Malibu Alkohole, Drukarnia Śrem oraz Sponsorzy, którzy pragnęli zachować anonimowość. I ci cudowni Panowie, którzy bez wahania wciągnęli na siebie zwierzęce przebrania i przez dwie godziny zabawiali dzieci na sali ❤️❤️❤️

P.S. Więcej zdjęć znajdziecie na naszej stronie na Facebooku ☺️