Trzecia edycja zakończona sukcesem

  • Post category:Aktualności
You are currently viewing Trzecia edycja zakończona sukcesem

Po raz trzeci zorganizowaliśmy w Śremie akcję „Serce od serca”. W ciągu dwóch godzin powstało 110 poduszek, z których część pozostanie do dyspozycji mieszkanek naszej gminy, a reszta trafi na oddziały onkologiczne poznańskich szpitali.

Emocje były ogromne, wiele osób pojawiło się w gościnnych murach Śremskiego Ośrodka Kultury po raz trzeci. Hania, która rośnie razem z akcją, po raz kolejny podpisywała listy dokładane do poduszek. Nawet wzięła ze sobą własne pisaki i upiekła babeczki ❤. Wspierała ją Amelka, po raz pierwszy, ale wierzymy, że nie ostatni. Wiktoria, która przyszła służbowo, została do samego końca, aktywnie włączając się cykl produkcyjny. Nasi nowi wolontariusze Paulina i Krystian spisali się znakomicie. Pani Danusia przyniosła kolejne poduszki i pyszny sernik. Towarzystwo Śremskich Amazonek stawiło się w mocnym składzie, to już trzeci rok naszej współpracy. Monika i Justyna, tych dziewczyn nie trzeba namawiać, zjawiają się zawsze. Ale były też nowe osoby, które mamy nadzieję poczuły jak wiele dobrego niesie ta akcja. Nie zawiodły media, tak ważne dla nagłośnienia akcji, nie dla splendoru, ale ze względu na jej cel- dziękujemy!

Wszyscy byli Wspaniali.

Całej ekipie Pomocna Dłoń w Śremie, która przygotowała, koordynowała a na końcu posprzątała- dziękujemy! Z Wami góry przenosić ❤️❤️❤️

I dziękujemy Karolinie oraz Justynie z projektu Ty Ja My, bez Was tej akcji by nie było.

Wydarzenie było objęte patronatem Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego i Starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego.